с 9г до 18г Нд - вихідний
  • Super Protein Amino 6000 Dymatize Nutrition

Super Protein Amino 6000 Dymatize Nutrition

  • Виробник: Dymatize Nutrition
  • Немає в наявності
  • Країна: США
  • 971 грн.


Доступні опції


Революційна добавка на ринку спортивного харчування, яка є результатом останніх розробок спортивних фармацевтів. Dymatize Nutrition Super Protein Amino 6000 500 каплет настільки популярні й ефективні завдяки запатентованій амінокислотній формулі, розробленій спеціально для атлетів, які бажають покращити свої спортивні результати. Загальновідомо, що з амінокислот складаються наші м'язи, амінокислоти збільшують вашу силу і витривалість, позитивно впливають на фізичний і психологічний тонус атлета, а також значно прискорюють відновлення після тренувань.

Експерти компанії Діматайз Нутрішн, розробляючи супер протеїн аміно 6000, провели низку клінічних досліджень, які наочно демонструють ефективність цієї спортивної добавки для підвищення спортивних результатів. Для участі в експерименті було відібрано 60 спортсменів (кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту). Далі спортсменів поділили на 2 групи. Перша приймала Dymatize Nutrition Super Protein Amino 6000, а друга плацебо. Результати експерименту стали сюрпризом для всіх. Сила і витривалість атлетів, які приймають Amino 6000, зросла на 49%, а швидкість відновлення після тренувань зросла на 25%.

Це найпотужніший амінокислотний комплекс, що забезпечує вас усіма необхідними для м'язового росту амінокислотами. Кожна порція (3 краплети) містить 4,800 мг. замінних і незамінних амінокислот.

Як приймати:

Фахівці компанії Dymatize рекомендують приймати по 3 каплети 2-4 рази на день. Найкращий час для прийому - перед тренуванням і відразу ж після, вранці та перед сном.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Ви дивилися

Super Protein Amino 6000 Dymatize Nutrition