с 9г до 18г Нд - вихідний

Гейнери


Optimum Nutrition Serious Mass
Gainer Power Pro

Gainer Power Pro

..

464 грн.

Gain Bolic 6000 Olimp Labs
Mass Gainer (2 кг) Willmax
Size Max Mex Nutrition USA

Size Max Mex Nutrition USA

..

2 250 грн.

Gain Pro (2,72 kg) Mex Nutrition USA
Гейнер True-Mass 2640 гр BSN
Mass Up ActivLab

Mass Up ActivLab

..

995 грн.

Gain Fast Universal Nutrition
Hyperbolic Mass gH (6 kg) USN
Muscle Mass (1 кг) BioTech
Mass Effect Revolution Gainer (6 kg) SAN
Hyper Mass 5000 (4 kg) BioTech
Profi Mass (1 кг) Olimp

Profi Mass (1 кг) Olimp

..

683 грн.

Jumbo 4400g Scitec Nutrition

Jumbo 4400g Scitec Nutrition

..

1 342 грн.

Jumbo Hardcore (3,06 кг) Scitec Nutrition
Mass (4,5 кг.) Scitec Nutrition
Показано з 1 по 20 із 20 (всього сторінок: 1)

 

Гейнер - спеціальна вуглеводно-білкова суміш для набору м'язової маси. У середньому на 50-90% складається із вуглеводів з різною швидкістю засвоєння для поступового і пролонгованого забезпечення м'язів енергією.

Кожен гейнер з представлених на ринку спортивного харчування також містить і протеїн (від 10 до 50%). Наш організм будує м'язи з протеїну, тому його важливість у раціоні кожного атлета складно переоцінити. Тим паче численні наукові дослідження підтверджують той факт, що для нормального засвоєння протеїну потрібні вуглеводи.

Якісний гейнер для набору м'язової маси (купити такий недорого можна в нашому магазині) крім вуглеводів і протеїну містить мінерали, вітаміни, корисні жири, а також травні ензими для поліпшення засвоєння.

Багато виробників для підвищення ефективності додають додаткові інгредієнти (креатин, глютамін тощо).

Жири в складі гейнера майже відсутні, що дуже важливо для набору якісної м'язової маси.

Чи варто мені купити гейнер?

Багато відвідувачів тренажерного залу, які прагнуть набрати вагу, з часом усвідомлюють необхідність використання спортивного харчування. Оскільки основною причиною відсутності прогресу в справі набору м'язової маси є недостатня калорійність раціону і брак основних нутрієнтів (білки, вуглеводи). У такій ситуації вживання гейнера для набору м'язової маси - це правильне й обґрунтоване рішення. Приймаючи гейнер ви зможете підняти загальну калорійність раціону в основному за рахунок вуглеводів, без зайвих шкідливих жирів.

Як вибрати?

На що необхідно звернути увагу під час вибору гейнера:

  1. Кількість протеїну у складі.

    Якісний гейнер має містити від 20% білка і вище. Якщо вміст білка менший, є ризик набрати разом із м'язами зайву кількість підшкірного жиру. Якщо ви схильні до повноти, то чим більше гейнер містить білка, тим краще для вас.

  2. Вміст цукру. Кількість цукру безпосередньо вказує на якість. У хороших гейнерах для набору м'язової маси цукор відсутній зовсім. Але є гейнери, в яких вміст цукру доходить до 40%. Тобто ви втридорога купуєте звичайний цукор. Отже, чим менше в складі цукру, тим краще.

  3. Якість протеїну. Хороший гейнер часто містить сироватковий або багатокомпонентний протеїн. Якщо основу білкової матриці становить соєвий протеїн, це не дуже добре, оскільки він має неповноцінний амінокислотний склад.

Як приймати?

Найкраще приймати гейнер безпосередньо після силового тренування. Одразу по завершенню тренування організм перебуває в стані підвищеного анаболізму, і йому вкрай потрібні білки та вуглеводи для відновлення і зростання м'язової тканини. Але цей стан, коли організм може засвоїти підвищену кількість вуглеводів і протеїну (білково-вуглеводне вікно), триває до однієї години, тому не варто сильно відкладати прийом гейнера.

Також рекомендується прийом гейнера за годину до тренування. Гейнер забезпечить вас енергією і ви зможете тренуватися довше та інтенсивніше.

Якщо у вас напружений робочий графік і зовсім немає часу на регулярне харчування, можна взяти з собою порцію гейнера і випити його прямо на роботі. Це швидко і зручно!

Ви вже вирішили що хочете купити дешево гейнер для набору м'язової маси, але не знаєте який саме вам найкраще підійде. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором.