с 9г до 18г Нд - вихідний

Моногідрат креатину


Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)

 

Як основне джерело енергії для м'язових скорочень використовується АТФ. З цього випливає, що чим більше буде АТФ у м'язових клітинах, тим довше й інтенсивніше ви зможете тренуватися, дуже швидко збільшуючи силу і витривалість, а також нарощувати м'язову масу.

Моногідрат креатину - це речовина, необхідна для виробництва АТФ у нашому організмі. Моногідрат є найефективнішою формою креатину, який являє собою з'єднання молекули креатину з молекулою води. Дуже важлива перевага моногідрату в низькій ціні порівняно з іншими добавками, що містять креатин.

Сьогодні купити моногідрат креатину для набору м'язової маси в Україні дуже просто! Все що вам потрібно зробити, це оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

Щоденний додатковий прийом креатину допоможе вам у наборі м'язової маси, збільшить витривалість і силу, а також приведе до поліпшення спортивних показників. При цьому креатин не має побічних ефектів і протипоказань.

Креатин моногідрат - це 100% натуральна речовина, жодної хімії!

Основна частина креатину в організмі близько 95% міститься в м'язових тканинах. Відносно багато креатину міститься в таких продуктах як: яловичина, тунець, лосось і оселедець. Якщо ви хочете досягти м'язового росту, вам просто необхідно включити в раціон продукти, що містять кретин.

Однак сьогодні виробники спортивного харчування зробили креатин моногідрат максимально доступним, пропонуючи широкий асортимент добавок.