с 9г до 18г Нд - вихідний

Багатокомпонентні протеїни


Syntha-6 BSN

Syntha-6 BSN

..

2 904 грн.

Matrix Syntrax

Matrix Syntrax

..

2 340 грн.

Trophix 5.0 Syntrax

Trophix 5.0 Syntrax

..

2 027 грн.

Protein Power BioTech

Protein Power BioTech

..

2 697 грн.

Dymatize Elite xt (1,8 kg)

Dymatize Elite xt (1,8 kg)

..

1 595 грн.

System Protein 80 Olimp

System Protein 80 Olimp

..

1 912 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

 

Багатокомпонентний протеїн - це суміш, що складається з білків з різною швидкістю засвоєння. Завдяки вмісту швидких білків ви забезпечуєте підживлення м'язів одразу ж після прийому цієї добавки, а білки з повільною швидкістю засвоєння, зі свого боку, забезпечують тривале й безперервне надходження амінокислот у м'язи.

Які види білка містить?

  1. Казеїн - засвоюється повільно, забезпечуючи підживлення м'язів амінокислотами протягом 6-8 годин.
  2. Сироватковий — засвоюється набагато швидше казеїну, викликаючи піковий підйом рівня вільних амінокислот у крові на 30-40 хв. Відмінно запускає процес відновлення і зростання м'язової маси, при цьому блокуючи катаболізм. Тому сироватковий білок завжди рекомендують приймати перед і після тренування для запобігання руйнуванню м'язової тканини.
  3. Яєчний - має високу біологічну цінність і забезпечує наш організм усіма необхідними для росту амінокислотами.

Купити комплексний (багатокомпонентний) протеїн для набору м'язової маси, що складається з трьох перерахованих вище компонентів, - чудовий вибір, оскільки вони відмінно доповнюють один одного і нейтралізують недоліки кожного окремо.

      4. Соєвий - має низьку біологічну цінність і неповноцінний амінокислотний склад. Але в комплексі з сироватковим протеїном ці недоліки нівелюються. Загалом же ми рекомендуємо вам вибирати комплексний протеїн з мінімальним вмістом сої або без неї зовсім.

Кому варто купити?

Необхідний усім, хто прагне набрати м'язову масу, але його так само можна ефективно використовувати під час схуднення і роботи на рельєф.

Як приймати?

Якщо ви прагнете набрати м'язову масу

Приймайте комплексний протеїн за 2 години до початку силового тренування, щоб м'язи були забезпечені амінокислотами протягом усього тренування. Після тренування краще приймати білок з високою швидкістю засвоєння, наприклад сироватковий. Також приймайте порцію комплексного протеїну перед сном, тим самим ви забезпечите м'язам білкове підживлення протягом усього нічного сну. Якщо у вас напружений робочий графік і зовсім немає часу на нормальне харчування, можна замінити один або два прийоми їжі протеїновим коктейлем. Це швидко і зручно!

Якщо вам потрібно схуднути

Одне з основних завдань при схудненні - це зміщення акценту в раціоні з жирів і вуглеводів на білки. Простіше кажучи, ви повинні вживати більше білків і менше вуглеводів і жирів. І тут дуже до речі буде комплексний протеїн. Приймати протеїн під час схуднення слід практично так само, як і під час набору маси. Тільки порція має бути вдвічі меншою і становити 15 грамів 1/2 стандартної мірної ложки.

Купити комплексний (багатокомпонентний) протеїн для набору м'язової маси ви можете в інтернет магазині спортивного харчування "Стілбоді" з доставкою в будь-яке місто або населений пункт України.