с 9г до 18г Нд - вихідний

Шейкери


Shaker Wave + 3 in 1 BioTech USA (500 ml)
Shaker Wave BioTech USA 600 ml
Universal Shaker 700 ml yellow
Shaker pro Mega Caps (0,5 l) Olimp Labs
Scitec Shaker Travel (500 ml)
Optimum Nutrition Shaker ON (750 ml) black
BioTech Shaker Wave + 2 in 1 (500 ml)
Shaker BSN with metal ball (700 ml) red/grey
Shaker 3 in 1 with metal ball (600 ml) black
BioTech Shaker Wave Mini + 2 in 1 (300 ml)
Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)

 

Шейкер - дуже зручний і практичний аксесуар для приготування різного роду спортивних коктейлів шляхом збовтування. Рано чи пізно більшість атлетів приходять до використання спортивного харчування і виникає необхідність купити шейкер для спортивного харчування.

Види шейкерів. Який спортивний шейкер вибрати?

Під час вибору шейкера необхідно звернути увагу на об'єм, кількість камер, матеріал і форму.

Об'єм

  • До 500 мл. Такий шейкер варто купити для протеїну. Оскільки порції протеїнових коктейлів не великі, такого обсягу цілком достатньо. Також шейкер до 500 мл. відмінно підійде для прийому порошкових амінокислот BCAA.

  • Якщо крім протеїнових коктейлів ви приймаєте гейнер для набору м'язової маси, то вам знадобиться шейкер об'ємом до 700 мл. Тому що порція гейнера значно більша за порцію протеїну.

Кількість камер

  • Двокамерні шейкери мають одну камеру для рідини, а другу для порошку. У другу камеру можна насипати протеїн, гейнер, амінокислоти, креатин.

  • Трикамерні. У таких шейкерах одна камера призначена для порошку, друга - для рідини, третя - для капсул. Практично завжди камера для капсул розділена на 4 частини, що дуже зручно для зберігання амінокислот у таблетках.

  • Чотирикамерні відрізняються від трикамерних наявністю резервного відділення для додаткової порції спортивного харчування.

Матеріал виготовлення

Для виготовлення використовують безпечний пластик, метал і силікон. Шейкери із пластику безсумнівні лідери ринку. Саме пластикові шейкери є найбільш популярними.

Форма

Практично всі шейкери мають форму стакану, а отже його можна використовувати як стакан і не брати з собою зайвий посуд.

Форма підбирається індивідуально. Але не забувайте, що на шейкері обов'язково має бути мірна шкала. Інакше доведеться визначати обсяг порції на око.

Кришка буває як такою, що закручується, так і такою, що закривається. Обидва варіанти прийнятні, але краще все-таки купити шейкер для спортивного харчування з кришкою, що закручується. Випадки несподіваного протікання або відкриття шейкера з такою кришкою практично виключені.

Загальні рекомендації з приготування спортивних коктейлів

  1. Не використовуйте для приготування коктейлів газовану воду.
  2. Для запобігання прилипання порошку до шейкера і утворення грудок, спочатку наливайте воду, а вже потім засипайте протеїн або гейнер.
  3. Коктейль найкраще готувати безпосередньо перед вживанням.
  4. Не тримайте готовий коктейль довше двох годин у шейкері. Білкове середовище дуже сприятливе для розмноження бактерій.
  5. Не використовуйте для приготування протеїнового коктейлю занадто гарячу воду. Це призведе до згортання білка й утворення згустків.

Купити шейкер для спортивного харчування в Україні недорого ви можете просто натиснувши на кнопку "купити" або оформивши замовлення телефоном.