с 9г до 18г Нд - вихідний

Амінокислотні комплекси


Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs
Anabolic Amino 5500 mega caps Olimp Labs
Amino 5600 Scitec Nutrition

Amino 5600 Scitec Nutrition

..

1 050 грн.

Mega Amino 3200 BioTech

Mega Amino 3200 BioTech

..

846 грн.

Super Protein Amino 6000 Dymatize Nutrition
100% Beef Aminos Universal Nutrition
Isolate Amino Scitec Nutrition
Amino 1000 від Universal Nutrition
Amino 2000 FitMax 300 таб.
Amino Liquid 50 (1000 мл) Scitec Nutrition
Amino Max 8000 Gaspari nutrition 325 таб.
Universal Nutrition Amino 1900
Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)

 

Купити повний амінокислотний комплекс - правильне рішення для забезпечення ваших м'язів усіма необхідними для росту і відновлення амінокислотами.

Амінокислоти - головний будівельний матеріал, з якого по суті і складається м'язова тканина. Крім забезпечення росту і відновлення м'язів виконують ще низку найважливіших функцій. Вони безпосередньо впливають на фізичне і психологічне здоров'я, беруть участь у процесі вироблення гормонів, прискорюють процес спалювання підшкірного жиру, а також позитивно впливають на роботу мозку.

Приймаючи амінокислотні комплекси ви можете тренуватися довше і продуктивніше. Тому вибрати і купити амінокислотний комплекс для спортсменів важливе завдання для всіх, хто налаштований на серйозний результат.

Всього виділяють 20 амінокислот, необхідних для побудови м'язових волокон, 9 з них є незамінними (організм не може їх синтезувати самостійно з інших амінокислот). Незамінні амінокислоти ми змушені отримувати з їжею, але проблема в тому, що щоденний раціон містить їх занадто мало. Тому щоб не виник дефіцит амінокислот, доцільно приймати амінокислотні комплекси.

Амінокислоти в бодібілдингу

Численні наукові дослідження підтверджують, що амінокислоти є надзвичайно важливими для відновлення та росту м'язів після силових тренувань. Амінокислоти дуже швидко засвоюються (через 15-20 хв. після прийому вони потрапляють у кров). Приймаючи амінокислотний комплекс після тренування, ви забезпечуєте м'язи амінокислотами в той момент, коли вони є найбільш необхідними. Варто зазначити, що дуже важливу роль у відновленні та зростанні м'язів відіграють амінокислоти BCAA. М'язи на 35% складаються з цих амінокислот. BCAA мають безліч позитивних властивостей і купити їх можна окремо.

Позитивні ефекти від прийому амінокислотних комплексів

  • Виступають джерелом енергії під час тренування. Особливо це актуально коли ви сидите на дієті для схуднення;
  • Прискорюють білковий обмін за рахунок посилення вироблення анаболічних гормонів;
  • Пригнічують процес розпаду білків (катаболізм). Антикатаболічний ефект амінокислот дуже важливий після тренування, а також на "сушці" для збереження м'язової маси;
  • Прискорюють процес спалювання жиру при дотриманні дієти.