с 9г до 18г Нд - вихідний

Вітаміни і мінерали


Daily Formula 100 таб. Universal Nutrition
Animal Pak (44 пак.) Universal Nutrition
One a Day (100 таблеток) BioTech
Monster PAK (40 packs) Scitec Nutrition
GNC Mega Men Sport 180 каплет
Multi Pro Plus (30 pack) Scitec Nutrition
Active Woman (60 таблеток) BioTech
Daily Sport (90 tabs) Mex Nutrition USA
GNC Mega Men 180 каплет
GNC Women's Ultra Mega Active 90 caplets
Multi Pak Pro (30 pak) Mex Nutrition USA
Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

 

Без вітамінів та мінералів в організмі людини не відбувається жоден життєво-важливий процес. Наш із вами організм не може виробляти вітаміни самостійно, тому ми маємо отримувати їх із їжі.

На сьогоднішній день ситуація така, що більшість людей отримують з їжею набагато менше вітамінів і мінералів, ніж необхідно для підтримки нормального обміну речовин, здоров'я і т.д.

Це відбувається тому, що сучасне сільське господарство націлене на вирощування якомога більшого обсягу продукції на шкоду поживній цінності, а теплова обробка ще більше руйнує вітаміни та мінерали, що залишилися. А спортсмени, як відомо, потребують підвищених доз вітамінів і мінералів. Тому якщо ви хочете зберегти своє здоров'я і поліпшити спортивні результати, вам просто необхідно купити вітаміни і мінерали для спортсменів в Україні.

Додавши до свого раціону спортивні вітаміни та мінерали, ви зможете підвищити результативність своїх тренувань, а також забезпечите свій організм максимальною кількістю необхідних вітамінів і мінералів.