с 9г до 18г Нд - вихідний

Передтренувальні комплекси


Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

 

Предтренувальний комплекс - це добавка, яку використовують у бодібілдингу, пауерліфтингу та інших видах силового спорту для збільшення інтенсивності та тривалості силових тренувань. Купити передтренувальний комплекс недорого можна у нас на сайті.

Які компоненти входять до складу?

Предтренік відрізняється від інших видів спортивного харчування тим, що містить безліч компонентів, які мають синергетичний ефект.

У середньому цей клас добавок містить 10-20 компонентів. Основні з них:

  • Креатин - збільшує силу і м'язовий об'єм.
  • BCAA - незамінні амінокислоти (валін, ізолейцин і лейцин). Організм використовує їх для відновлення і зростання м'язової маси у першу чергу. Прийом BCAA перед силовим тренуванням запобігає катаболізму.
  • Аргінін - збільшує просвіт кровоносних судин, тим самим забезпечує краще накачування м'язів (пампінг).
  • Вітаміни та мінерали - необхідні практично для всіх обмінних процесів у нашому організмі. Під впливом високоінтенсивного тренінгу вітаміни і мінерали витрачаються прискореними темпами. Тому дуже важливо своєчасно заповнювати ці втрати.
  • Кофеїн - дуже відомий і поширений стимулятор центральної нервової системи. Підвищує інтенсивність і тривалість силового тренування.
  • Геранамін - стимулятор, схожий з кофеїном, але з більш потужним ефектом.
  • Бета-аланін - діє як гарний відновлювач.

Застережні заходи

Перш ніж вибрати і купити предтренік, зверніть увагу на склад. Якщо добавка містить креатин, кофеїн і ефедрин разом, то ця комбінація може негативно позначитися на здоров'ї серцево-судинної системи. Особливо на це слід звернути увагу тим, кому за 40, і в тому разі, якщо у вас були або є якісь проблеми з серцем.

Як приймати

Приймайте предтреніровочний комплекс за 30-45 хв. до початку силового тренування в дозах, зазначених фірмою виробником. Деякі виробники рекомендують приймати предтренік навіть у дні відпочинку, але ми вважаємо, що такий підхід недоцільний.

  • По-перше, це знижує ефективність передтренувального комплексу в довгостроковій перспективі.
  • По-друге, це зайві фінансові витрати.

Купити передтренувальний комплекс (предтренік) ви можете в інтернет магазині "Стілбоді". Доставка здійснюється в будь-яке місто або населений пункт України.