с 9г до 18г Нд - вихідний

Креатинові суміші


Cellmass 2.0 BSN 495 грамм
Crea Star (270 грамм) Scitec nutrition
Crea-Bomb (660 грамм) Scitec Nutrition
Crea-Tor Pro (2,72 kg) Mex Nutrition USA
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

 

Креатин - одна з найпопулярніших спортивних добавок, яка відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні м'язів енергією. Коли ви приймаєте креатин додатково, він накопичується в м'язах, затримуючи воду, що веде до збільшення м'язових объемів. Але на цьому позитивні ефекти від прийому креатину не закінчуються. Ця добавка збільшує силу м'язів і силову витривалість. Отже, ви тренуєтеся інтенсивніше і довше, що і призводить до додаткового зростання м'язової маси і кращих спортивних результатів.

Креатин моногідрат - найпопулярніша, найдешевша й найефективніша форма креатину. Зазвичай відмінно працює і не має побічних ефектів. Але на практиці виявилося, що для деяких спортсменів ця форма креатину не працює або ж працює дуже слабо. Для вирішення цієї проблеми виробники спортивного харчування почали випуск креатинових комплексів (сумішей). Купити креатиновий комплекс ви можете в нашому інтернет магазині спортивного харчування. Такі комплекси містять кілька видів креатину, а також інші компоненти, що забезпечують максимально повне і швидке засвоєння креатину. Це амінокислоти, вуглеводи, вітаміни.

Різновиди форм креатину

Тартрат — являє собою молекулу креатину приєднану до молекули винної кислоти. Порівняно з моногідратом довше зберігає свої властивості.

Фосфат — був синтезований практично в той самий час, що й моногідрат. З назви можна здогадатися, що дане з'єднання являє собою молекули креатину приєднані до молекул фосфату. Саме в такій формі креатин міститься в наших м'язах.

Малат молекула креатину приєднана до молекули малату (яблучна кислота). Має кислий смак і на відміну від інших форм креатину добре розчиняється у воді.

Магнієвий креатин представляє собою з'єднання молекули магнію і креатину. Така форма креатину менш схильна до руйнування в шлунку, а магній зі свого боку покращує засвоєння креатину. Магній бере участь у перетворенні креатину фосфату в АТФ. Дуже ефективна форма креатину, що було підтверджено недавніми дослідженнями.

Цитрат молекула креатину приєднана до молекули лимонної кислоти. Кожна молекула цитрату містить менше креатину порівняно з моногідратом. Але цитрат набагато краще засвоюється порівняно з моногідратом.

Купити креатинові комплекси (суміші) дуже просто. Все, що потрібно зробити, це оформити замовлення на сайті або ж зателефонувати нам. Доставка товару здійснюється в будь-яке місто або населений пункт України.