с 9г до 18г Нд - вихідний

Сироватковий протеїн


Willmax Whey Protein 65% (1 кг)
100% Whey Gold Standard Optimum Nutrition
Whey Protein Premium (2,28 kg) USN
Whey Protein Power Pro

Whey Protein Power Pro

..

881 грн.

Femine Power Pro (1000 гр.)
American Standard Whey Mex Nutrition USA
Whey Shake 2270г Syntrax

Whey Shake 2270г Syntrax

..

2 313 грн.

Whey Sport (2 кг) Multisport Technology (MUST)
ProBio Whey Protein Power Pro 1000 грам
Hydro Whey Pro (2,27 kg) Mex Nutrition USA
100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition
Muscle Up Protein ActivLab 2000 грам
Pro Whey Shake Olimp

Pro Whey Shake Olimp

..

2 539 грн.

Ultra Whey Pro Universal Nutrition
Whey Protein 81+ FitMax 2250 грам
Whey Protein Complex 100% Olimp Labs
Показано з 1 по 19 із 19 (всього сторінок: 1)

 

Давно визнаний найкращим джерелом білка, тому що він має високу біологічну цінність і повноцінний амінокислотний склад. На сьогоднішній день це найпопулярніша спортивна добавка серед культуристів, завдяки тому, що цей протеїн підсилює метаболізм і допомагає нарощувати суху м'язову масу.

Сироватковий протеїн - це білок, який отримують у результаті глибокого очищення молочної сироватки від зайвого жиру і лактози. Цей вид протеїну має найвищу швидкість засвоєння, завдяки чому амінокислоти дуже швидко надходять у м'язові клітини, що так необхідно вранці або відразу після тренування. До того ж сироватковий білок добре підвищує імунний захист організму.

Сьогодні купити недорого сироватковий протеїн для набору м'язової маси (Україна) дуже просто! Все що вам потрібно зробити, це оформити замовлення в нашому інтернет-магазині спортивного харчування.

Молочні продукти, соя, яйця також містять багато білка, але жодному з цих джерел не зрівнятися з сироватковим білком за ступенем засвоєння та біологічною цінністю. Слід згадати, що саме сироватковий протеїн містить велику кількість амінокислот BCAA, які просто необхідні для нарощування м'язової маси.

Ми пропонуємо вам замовити і купити дешево сироватковий протеїн в Україні. Доставка здійснюється в будь-яке місто або населений пункт!