с 9г до 18г Нд - вихідний

BCAA


BCAA Xplode Olimp Labs

BCAA Xplode Olimp Labs

..

1 712 грн.

BCAA 1000 від optimum nutrition
BCAA mega caps 1100 Olimp Labs
Amino X BSN

Amino X BSN

..

980 грн.

BCAA 6400 Scitec nutrition

BCAA 6400 Scitec nutrition

..

1 150 грн.

BCAA Xpress (500 грам) Scitec nutrition
BCAA Xpress Scitec nutrition

BCAA Xpress Scitec nutrition

..

1 344 грн.

BCAA Complex 2200 Dymatize Nutrition
Mega BCAA 1400 Scitec Nutrition
BCAA XTRA ActiVlab 500 грам
Aminolast Gaspari Nutrition 420 грамм
BCAA Syntho Stack (120 caps) USN
BCAA Amino Gro (300 g) USN
Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)

 

Одним із найважливіших компонентів спортивного харчування для професійних спортсменів або просто любителів є амінокислотні комплекси. Приймаючи амінокислотні комплекси після виснажливих силових тренувань, ви істотно прискорюєте відновлення і зростання м'язової тканини. Дуже важливе значення для відновлення м'язової тканини мають амінокислоти БЦАА купити які ви можете в інтернет-магазині спортивного харчування https://steelbody.com.ua

До складу амінокислотного комплексу BCAA входять амінокислоти з розгалуженими ланцюжками - валін, ізолейцин і лейцин. Це незамінні амінокислоти, отже, організм не може їх синтезувати з інших амінокислот, і ми повинні отримувати їх з їжі. Одна з найголовніших переваг BCAA полягає в тому, що ці амінокислоти живлять м'язи енергією напряму.

BCAA стимулюють синтез білка в організмі та суттєво прискорюють метаболізм. Отже, приймаючи BCAA, ви зможете не тільки тримати свою вагу в нормі або нарощувати м'язову масу, а й збільшити витривалість організму під час силових тренувань. БЦАА можна використовувати як для набору м'язової маси, так і для сушки.