с 9г до 18г Нд - вихідний
  • BCAA Xpress (500 грам) Scitec nutrition

BCAA Xpress (500 грам) Scitec nutrition

  • Виробник: Scitec Nutrition
  • В наявності
  • Країна: Угорщина
  • 1 100 грн.


Доступні опції


Scitec Nutrition BCAA Xpress 500 г (без смаку) - це чистий порошок, що складається тільки з амінокислот BCAA, які виключно швидко засвоюється і забезпечують ваші м'язи незамінними амінокислотами. У складі Scitec Nutrition BCAA Xpress 500 г, купити які дешевше в інтернеті, ви знайдете тільки амінокислоти з розгалуженими ланцюгами (ізолейцин, лейцин і валін) без інших добавок і домішок. Ця добавка містить амінокислоти в L-формі, що забезпечує їх максимально повне засвоєння організмом.

BCAA дуже важливі для всього організму. Вони є незамінними, тобто не виробляються в нашому організмі, тому ми повинні отримувати їх з їжею або ж у вигляді харчових добавок. Під час силового тренування м'язові клітини зазнають ушкоджень, а для відновлення після цих ушкоджень насамперед потрібні амінокислоти БЦАА, також вони можуть виступати як джерело енергії. Таким чином, БЦАА Експрес Скайтек Нутрішн (без смаку) найкраще приймати безпосередньо перед тренуванням, під час і одразу ж після тренування. Ці амінокислоти дадуть вам енергію для інтенсивного тренінгу, допоможуть запобігти розпаду м'язів, що дуже важливо як для нарощування м'язової маси, так і для сушки. БЦАА Експрес Скайтек Нутрішн - амінокислоти з анаболічним ефектом, що оптимізують обмінні процеси в організмі. Підвищена концентрація БЦАА в організмі може прискорити ріст м'язової маси, а також скоротити час відновлення після тренування.

Склад на порцію (5 гр.):

  • L-Лейцин - 2500 мг
  • L-Ізолейцин - 1250 мг
  • L-Валін - 1250 мг

Як приймати:

Експерти фірми Scitec рекомендують приймати по 1-2 порції 2-3 рази на день перед і після тренування. Для досягнення кращого ефекту ви також можете приймати одну порцію під час тренування і перед сном. 1 порція = 5 гр. Кожну порцію розмішуйте в 250-300 мл води. Детальні поради щодо прийому читайте в статті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Схожі товари

BCAA Xpress Scitec nutrition

BCAA Xpress Scitec nutrition

..

1 344 грн.

BCAA XTRA ActiVlab 500 грам
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Ви дивилися

BCAA Xpress (500 грам) Scitec nutrition