с 9г до 18г Нд - вихідний

Креатин

Оберіть підкатегорію


Показано з 1 по 20 із 20 (всього сторінок: 1)

 

Креатин - це азотовмісна речовина, яка дає вам величезну кількість додаткової енергії під час високоінтенсивних тренувань.

Креатин - це 100% натуральна сполука, жодної хімії!

95% креатину, що міститься в нашому організмі, знаходяться в м'язовій тканині. Креатин можна виявити в таких продуктах харчування як яловичина, оселедець, тунець і лосось. Але в цих продуктах креатину мізерно мало, тому всім, хто зацікавлений в екстремальному збільшенні м'язової маси, потрібно приймати спортивні добавки, що містять креатин.

Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених фірм! У нас Ви можете купити креатин моногідрат, в таблетках, капсулах і порошку.

Роль у виробництві енергії:

Основним джерелом енергії в організмі є АТФ (аденозинтрифосфат). АТФ - це хімічна речовина, яка під впливом гідролізу вивільняє величезну кількість енергії.

АТФ, віддаючи енергію, позбавляється однієї зі своїх молекул фосфату, перетворюючись на АДФ (аденозиндифосфат). АДФ не може виробляти енергію. Для вироблення енергії АДФ повинна витягти одну молекулу фосфату, перейшовши знову в АТФ. У наших м'язах креатин міститься у вигляді креатинфосфату, який віддає свою молекулу фосфату для виробництва АТФ, тим самим сприяючи виробленню енергії.

Додатково приймаючи креатин, ви зможете істотно збільшити енергетичний запас для інтенсивних тренувань, зробивши їх більш ефективними.

Дія:

  • Збільшення м'язової сили;
  • Швидке відновлення після тренувань;
  • Збільшення м'язової витривалості;
  • Невелика затримка води в м'язах, що сприяє анаболізму.

Який купити креатин для росту м'язів?

Сьогодні на ринку спортивного харчування можна зустріти величезний асортимент добавок. Найбільш популярним і поширеним є моногідрат креатину. Також ефективними є буферизований креатин і комплексний креатин, що являє собою кілька джерел креатину, об'єднаних в одному комплексі.

У нашому магазині ви можете купити креатин для росту м'язової маси з доставкою по всій території України.