с 9г до 18г Нд - вихідний

Протеїнові батончики

У цій категорії немає товарів

 

Протеїновий батончик - дуже зручний, корисний і смачний вид спортивного харчування, що дає змогу відновити втрати білків, вуглеводів і вітамінів. Протеїновий батончик, купити який ви можете в нашому магазині, ідеально підійде, якщо ви хочете вгамувати відчуття голоду, або ж забезпечити м'язи будівельним матеріалом після силового тренування.

Яка користь від протеїнових батончиків?

Для росту м'язової маси і сили просто необхідно подбати про повноцінне і збалансоване харчування. До того ж їсти потрібно досить часто, не допускаючи великих перерв між прийомами їжі. Але через напружений робочий графік або навчання регулярно харчуватися не виходить. У такому разі виручити можуть протеїнові батончики. Їх дуже зручно брати з собою, вони не займають багато місця і зручні у вживанні. Замінити повноцінний прийом їжі вони, звісно ж, не зможуть, але запобігти руйнуванню м'язових волокон і забезпечити м'язи необхідним для відновлення і росту підживленням протеїном і вуглеводами цілком можуть.

Отже, купити протеїнові батончики необхідно всім, хто прагне поліпшити свої спортивні показники, але з тих чи інших причин не може часто і повноцінно харчуватися.

Які є види спортивних батончиків?

  1. З жироспалювальним ефектом

У складі таких батончиків переважає протеїн, а отже вони містять мало вуглеводів і жирів. Також цей вид батончиків містить компоненти, що прискорюють жироспалювання. Найчастіше це L-карнітин. З'ївши такий батончик, ви вгамуєте відчуття голоду і забезпечите себе енергією.

  1. Для набору м'язової маси

Найпопулярніший і затребуваний вид протеїнових батончиків. Такі батончики містять приблизно однакову кількість білків і вуглеводів. Тому чудово підходять для набору м'язової маси.

  1. Ті, що заряджають енергією

Такі батончики можуть містити гуарану та кофеїн. І саме тому ідеально підходять для вживання перед тренуванням. Вони діють як стимулятори центральної нервової системи і за рахунок цього ви зможете тренуватися довше та інтенсивніше.

Перед тим як купити протеїновий батончик, добре вивчіть склад.

Чим менше в складі цукру і жирів і чим більше протеїну, тим краще!