с 9г до 18г Нд - вихідний

Сироваткові ізоляти


Isolate Pro Mex Nutrition USA
100% Whey Isolate Scitec Nutrition
Iso Whey Zero lactose free BioTech
Pure Whey Isolate 95 Olimp labs
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

 

З усіх джерел білка на ринку спортивного харчування ізолят сироваткового білка найкращий. Його виготовляють із сироватки, яка залишається в процесі виробництва сиру. Після цього сироватка піддається ретельному очищенню за допомогою технологій мікрофільтрації та іонного обміну. Сироватковий протеїн, отриманий у такий спосіб, є найчистішим із концентрацією білка не менше 85%.

Дія

Ізолят сироваткового білка має найвищу біологічну цінність. Він покликаний у найкоротші терміни забезпечити ваш організм амінокислотами, без яких м'язовий ріст просто стає неможливим. Вченими проведено безліч досліджень, в яких ізолят порівнюється з іншими видами білка. І всі ці дослідження доводять, що сироватковий ізолят має найбільш повноцінний амінокислотний склад, а також є найкращим для нарощування м'язової маси. До того ж завдяки високому вмісту глютаміну цей протеїн має імуностимулюючу й антиоксидантну дію.

Слід зауважити, що саме сироватковий протеїн містить велику кількість амінокислот BCAA, які просто необхідні для набору м'язової маси.