с 9г до 18г Нд - вихідний

L-карнітин


Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

 

Карнітин - речовина, що стимулює ліполіз (розщеплення жирових тканин і перетворення їх на енергію).

Ель-карнітин, купити який у наш час можна в будь-якому інтернет магазині спортивного харчування, по суті є непротеїногенною амінокислотою, яка комплексно впливає на організм. Карнітин синтезується в організмі людини з вітамінів і мінералів (С, В3, В6, В9, В12, заліза), а також амінокислот (лізин, метіонін). L-карнітин також міститься в їжі, але в дуже незначних кількостях. При дефіциті Л-карнітину погіршується спалювання підшкірного жиру, збільшується ризик розвитку захворювання серця, а в довгостроковій перспективі знижується імунітет. Нестача ель-карнітину спостерігається у багатьох відвідувачів тренажерного залу. Особливо це стосується людей з надмірною вагою. Саме тому тренери часто рекомендують своїм клієнтам купити L-карнітин для схуднення.

Основні позитивні ефекти від прийому

Жироспалюючий ефект

Звичайно ж основна функція, заради якої приймають карнітин, це схуднення. Карнітин виконує функцію доставки жирних кислот у мітохондрії, де вони утилізуються з виділенням енергії.

Збільшення фізичної та розумової активності

У 2007 році в Італії був проведений експеримент, під час якого учасники експерименту приймали 2 грами карнітину на добу протягом 6 місяців. У випробовуваних було відзначено збільшення витривалості, підняття загального тонусу, збільшення фізичної та розумової активності, а також поліпшення настрою.

Анаболічний ефект

Протягом численних наукових дослідів з використанням цієї добавки було помічено, що прийом карнітину веде не тільки до спалювання підшкірного жиру, а й до зростання сухої м'язової маси.

Зниження рівня холестерину

Приймаючи L-карнітин ви знижуєте рівень поганого холестерину в організмі. Це дуже важливо, оскільки високий рівень холестерину може призвести до звуження судин серця і мозку. Прийом цієї добавки - це чудова профілактика інсультів та інфарктів.

З якими добавками можна приймати?

Карнітин можна приймати з усіма видами жироспалювачів. Це дуже ефективно, оскільки такий прийом допомагає досягти синергетичного ефекту.

Також ель-карнітин можна приймати в період набору м'язової маси для запобігання набору зайвого підшкірного жиру, змішуючи його з гейнером або протеїном.

Як приймати L-карнітин для схуднення і сушки тіла?

Середня добова доза становить 2000 мг. Звісно, досвідчені атлети можуть перевищувати цю дозу в кілька разів, оскільки їхня власна вага і навантаження вищі за середні. Найкращий час для прийому L-карнітину за 30 хвилин до початку тренування, і вранці натщесерце. У дні відпочинку приймайте добавку вранці та в обід між прийомами їжі так само натщесерце. Такий режим прийому зумовлений тим, що карнітин найефективніше діє в ранкові години та під час тренування.

Купити L-карнітин для схуднення і сушки ви можете в нашому інтернет магазині спортивного харчування стілбоді.ком.юа з доставкою по Україні.