с 9г до 18г Нд - вихідний

Уцінка

Всю уцінку публікуємо тільки на нашій сторінці в інстаграм https://www.instagram.com/steelbody.com.ua/

Підпишись, щоб не пропустити найвигідніші пропозиції!

Які товари входять до категорії уцінка?

  1. У товару закінчується термін придатності через 1-2 місяці. Таке буває досить часто, оскільки ми робимо великі оптові закупівлі по товарах одного фасування і не завжди встигаємо все продати. Такі товари можна придбати на 50% дешевше від початкової вартості.
  2. У товару вже закінчився термін придатності. Такі позиції коштують на 70% дешевше від початкової вартості.
  3. У цю категорію входять товари, які отримали різні пошкодження під час транспортування: порушена цілісність упаковки, пом'ята або розсипана банка, пошкоджена пломба, кришка, що тріснула, тощо. Таке спортивне харчування можна купити на 15-40% дешевше.

Чи безпечно приймати прострочений протеїн, гейнер, креатин, вітаміни, амінокислоти?

Логічне запитання яке виникає практично у кожного. Насамперед слід розуміти, що виробник гарантує ефективність і безпеку добавки аж до останнього дня терміну придатності, отже, якщо після цього терміну мине ще кілька тижнів, то взагалі нічого не зміниться. Але є певні ліміти, після яких вже не можна вживати добавку або вона буде неефективна.

Протеїн, гейнер і практично всі добавки в рідкій формі (наприклад L-карнітин)

Цю категорію спортпіта можна приймати ще до 12 місяців після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Звісно, після відкриття упаковки з просрочкою потрібно не розтягувати задоволення і допити добавку якомога швидше. Оскільки контакт порошку або рідини з повітрям і вологою прискорює псування добавки.

Вітаміни, мінерали, амінокислоти, L-карнітин, жироспалювачі в таблетках і капсулах

Цю категорію спортивного харчування можна приймати ще 2 роки після закінчення терміну придатності. По суті ці добавки не можуть зіпсуватися у звичному розумінні слова як, наприклад, псуються продукти харчування. Усе, що може трапитися, - зменшення ефективності. Винятком є омега-3 (риб'ячий жир) і різні добавки з корисними жирами. Їх можна вживати не більше 6 місяців після закінчення терміну придатності, тому що вони схильні до окислення.

Купити уцінене спортивне харчування - це найкращий спосіб заощадити гроші. Ніякі знижки, акції, розпродажі й близько не стояли.

Вся уцінка тут https://www.instagram.com/steelbody.com.ua/

P.S. Будь-яке спортивне харчування, зокрема й уцінку, відправляємо післяплатою без передоплат.