с 9г до 18г Нд - вихідний
  • Aminolast Gaspari Nutrition

Aminolast Gaspari Nutrition

  • 1 243 грн.


Доступні опції


Чудова амінокислотна добавка, що значно прискорює відновлення після тренувань за рахунок вмісту амінокислот BCAA і мікроелементів. Незамінна для спортсменів які займаються особливо інтенсивно і націлені на серйозні спортивні результати. Сприяє набору сухої м'язової маси і прискорює відновлення після тренувань. Кожна порція містить всього 10 калорій тому Aminolast можна використовувати в будь-який тренувальний період. Добавка буде особливо корисна в період сушки так як здатна запобігти небажаному руйнуванню м'язової тканини в умовах нестачі калорій.

Діючі компоненти

Амінокислоти BCAA (ізолейцин, валін і лейцин) складають основу Aminolast Gaspari Nutrition. Ці три амінокислоти насамперед використовуються для відновлення і росту мускулатури. BCAA також дають енергію для інтенсивних тренувань, що особливо актуально в період сушки, коли ви відчуваєте величезну нестачу енергії.

Електроліти - другий компонент аміноласт Гаспарі Нутрішн. Це мінерали, необхідні для нормальної передачі нервових імпульсів у м'язи для їх максимального скорочення. Річ у тім, що ці мінерали дуже швидко витрачаються під час тренінгу, а також виводяться з потом. Тому їх необхідно відновлювати. Інакше ефективність кожної окремо взятої вправи постраждає через те, що ваші м'язи працюватимуть в півсили.

Таурин - це амінокислота, яка не бере участі в синтезі білків, але відіграє важливу роль у підтримці нормальної роботи нервової системи, зору і водно-сольового балансу. Для спортсменів таурин може допомогти в боротьбі з втомою і поліпшити концентрацію.

Ключова роль орнітину полягає в циклі сечовини, де він допомагає виводити з організму надлишок аміаку. Додатковий бонус для спортсменів - стимуляція синтезу гормону росту, що може сприяти росту м'язової маси.

Кальцій - необхідний мінерал для здоров'я кісток і зубів. У спорті кальцій допомагає запобігти спазмам, беручи участь у процесах скорочення м'язів.

Магній бере участь у безлічі біохімічних процесів у нашому тілі. Для спортсменів магній особливо цінний: він допомагає знизити рівень втоми після тренувань і покращує якість сну.

Натрій відіграє центральну роль у підтримці водно-сольового балансу. У спорті це особливо важливо, оскільки натрій допомагає підтримувати гідратацію і запобігає появі крампів під час інтенсивних навантажень.

Як приймати:

Приймайте добавку 2-4 рази на день по одній мірній ложці (14 грам). Найкращий час для прийому - за 45 хв. до тренування, під час тренування і відразу ж після. Для досягнення найкращого результату можна приймати ще одну порцію між прийомами їжі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Ви дивилися

Aminolast Gaspari Nutrition

Aminolast Gaspari Nutrition

..

1 243 грн.

BCAA Amino Gro USN

BCAA Amino Gro USN

..

571 грн.

BCAA Syntho Stack USN

BCAA Syntho Stack USN

..

353 грн.

Amino Max 8000 Gaspari nutrition