с 9г до 18г Нд - вихідний
  • Amino Liquid 50 (1000 мл) Scitec Nutrition

Amino Liquid 50 (1000 мл) Scitec Nutrition

  • Виробник: Scitec Nutrition
  • В наявності
  • Країна: Угорщина
  • 1 048 грн.


Scitec Nutrition Amino Liquid 50 1000 мл - правильний вибір, оскільки даний комплекс засвоюється максимально швидко, забезпечуючи ваші м'язи всіма необхідними для росту і відновлення амінокислотами. З амінокислот складаються наші м'язові волокна, тому їхню важливість складно переоцінити. Амінокислоти використовуються організмом для багатьох цілей: тут і синтез ензимів, гормонів, ферментів тощо..

Численні наукові дослідження підтверджують той факт, що нестача амінокислот у раціоні харчування під час інтенсивних тренувань веде до катаболізму (руйнування м'язів під впливом кортизолу). Тому дуже важливо приймати їх в достатній кількості. Якраз для запобігання дефіциту амінокислот і розроблено Amino Liquid 50, купити які недорого ви можете в нашому інтернет-магазині.

Позитивні ефекти від прийому

  • Прискорює відновлення після важких тренувань;
  • Прискорює ріст силових показників;
  • Підтримує позитивний баланс азоту в організмі;
  • Забезпечує всіма незамінними амінокислотами;
  • Покращує стан шкіри та нігтів.

Гідролізат Колагену для Вашого Оптимального Відновлення

Спортсмени та активні люди завжди шукають нові та ефективні шляхи покращення своїх тренувальних процесів і відновлення після них. Скайтек Нутрішн, знаний своєю новаторською лінійкою продуктів, представляє Amino Liquid 50 — особливу добавку, яка, по суті, є гідролізатом колагену.

Колаген — основний структурний білок у наших суглобах, шкірі та сполучних тканинах. Гідролізований колаген, розбитий до менших молекул, забезпечує більш ефективне та швидке засвоєння. Прийом гідролізату колагену не тільки допомагає відновлювати м'язову тканину після тренувань, але й стимулює виробництво власного колагену організмом. Це покращує еластичність та здоров'я шкіри, робить волосся та нігті міцнішими.
Завдяки амінокислотам, які містяться в гідролізаті колагену, Amino Liquid 50 підтримує м'язову тканину, а також допомагає у зміцненні хрящів та суглобів.
Жодних порошків, жодних капсул. Аміноліквід 50 — це рідкі амінокислоти, які легко вживати і додавати до вашого улюбленого напою.

Добавка відкриває нові горизонти у світі спортивного харчування. Не тільки як джерело амінокислот, але і як справжній бустер для здоров'я шкіри, волосся, нігтів, суглобів та м'язів. Цей продукт — ідеальне рішення для тих, хто прагне до оптимального відновлення та гарного зовнішнього вигляду.

Як приймати:

Приймайте 2-3 рази на день по одній порції (15 мл.) Найкращий час для прийому за 30 хвилин до тренування і відразу ж після. Для досягнення найкращого результату можна додати ще один прийом вранці або ж під час тренування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Ви дивилися

Amino Liquid 50 (1000 мл) Scitec Nutrition
Animal Cuts (42 пак.) Universal Nutrition
Collagen Liquid (1000 мл) Scitec Nutrition
Amino 2000 FitMax 300 таб.
Гейнер True-Mass 2640 гр BSN