с 9г до 18г Нд - вихідний

100% Gold Standard Casein Protein

  • 3 353 грн.


Доступні опції


Якщо ви довго шукали протеїн, який забезпечує безперервне надходження амінокислот у м'язи тоді 100% Gold Standard Casein Protein від Optimum Nutrition створений спеціально для вас!

Іноді повільніше набагато краще, ніж швидше, особливо коли йдеться про швидкість засвоєння протеїну. Швидке засвоєння протеїну необхідне безпосередньо перед і одразу ж після силового тренування, а повільне засвоєння протеїну краще в решту часу. Казеїн є найпоширенішим білком коров'ячого молока.

Казеїн має дуже корисну властивість для тих, хто хоче схуднути, він дає відчуття ситості. Казеїновий білок засвоюється набагато повільніше за інші види білка. Що дає змогу створити ефект повільного вивільнення, тобто амінокислоти безперервно надходять у м'язові клітини впродовж довгого періоду часу. 

Атлети, метою яких є нарощування чистої м'язової маси, зможуть скоротити період відновлення між тренуваннями, а також зможуть уникнути м'язового катаболізму завдяки 100% Gold Standard Casein Protein від Optimum Nutrition

Оскільки швидке засвоєння білка бажано безпосередньо перед або після тренування, повільне засвоєння білка є більш підходящим для того, щоб приймати його між прийомами їжі та перед сном. Порівняно з сироваткою, міцелярний казеїн набагато довше засвоюється в організмі. Це вигідно, коли ваше тіло перебуває протягом кількох годин без їжі. 100% Casein Gold Standard Optimum Nutrition був першим міцелярним казеїном і залишається кращим в цьому сегменті спортивного харчування.

Дослідження:

Одне з найцікавіших досліджень казеїну - це дослідження Буарі, яке засвідчило, що казеїновий білок на 30% збільшує синтез протеїну і зменшує рівень катаболізму на 34%. Але що ще цікавіше, казеїн зберігає позитивний баланс азоту протягом 7-ми годин після прийому.

Ще одне дослідження довело ефективність казеїну, коли його застосовували в 12-тижневій важкоатлетичній програмі. Учасники експерименту були поділені на дві групи, обидві групи дотримувалися збалансованої дієти, включно з прийомом додаткових 75 гр. протеїну зі спортивних добавок. Відмінність полягала тільки в джерелі білка: першій групі давали коктейлі на основі сироватки, тоді як другій групі давали молочні протеїнові ізоляти (80% казеїну, 20% сироватки). У результаті дослідження група, що використовувала ізолят молочного протеїну, скинула більше зайвого жиру (7 кг проти 4,2 кг), наростила більше чистої маси (4 кг проти 2 кг), до того ж загалом стала сильнішою, ніж група, що приймала сироватку.

Склад (на 1 порцію - 32 г)

  • Енергетична цінність - 110 ккал
  • Калорії від жирів - 5
  • Білки - 24 г
  • Жири - 0.5 г
  • Вуглеводи - 3 г
  • Натрій - 230 мг
  • Холестерин - 10 мг

Фасування

  • 0.9 кг – 26 порцій
  • 1.81 кг – 53 порції

Як приймати Casein голд стандарт:

Приймайте Gold Standard 100% Casein у будь-який час доби, коли Вам необхідний якісний протеїн тривалої дії.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Схожі товари

100% Casein Complex Scitec Nutrition
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1  
 
 

Ви дивилися

100% Gold Standard Casein Protein
Amino Max 8000 Gaspari nutrition
Arginine Liquid (1000 мл.) Scitec Nutrition
Nitrox Therapy (340 грамм) BioTech
One a Day (100 таблеток) BioTech