с 9г до 18г Нд - вихідний

BSN

Спортпіт BSN nutrition в Україні

Фірма BSN - один із провідних світових виробників спортивного харчування. Компанія почала свою роботу в далекому 2001 році в США, місто Бока Ратон, штат Флорида. На перших порах фірма випускала досить скромний обсяг продукції, але через два роки після відкриття компанія значно збільшила обсяг продажів і вийшла на світовий ринок.

На сьогоднішній день спортивне харчування BSN nutrition відмінно продається в 90 країнах світу, а це дуже пристойний результат. Фірма БСН Нутрішн випускає широкий асортимент спортивних добавок: протеїни, гейнери, жироспалювачі, креатин і енергетики. BSN завжди пропонує тільки найпередовіші продукти, які без сумніву поліпшать вашу статуру, збільшать силу і витривалість. Місія компанії BSN - встановити нові стандарти якості на ринку спортивного харчування, що як наслідок веде до постійного прагнення бути лідерами ринку. Також компанія має безліч престижних нагород. Одна з них перемога в номінації "Бренд року-2008" за версією сайту Bodybuilding.cоm.

Купити спортивне харчування БСН ви можете в нашому інтернет-магазині steelbody.com.ua.

Ми пропонуємо:

  • тільки сертифіковану продукцію від офіційних представників,
  • швидку доставку в будь-яку точку України,
  • зручні способи взаєморозрахунків без транспортних націнок і переплат.

Для того щоб замовити спортивне харчування BSN, натисніть на кнопку "Купити" або зателефонуйте нам по телефону прямо зараз.Syntha-6 BSN

Syntha-6 BSN

..

2 904 грн.

Amino X BSN

Amino X BSN

..

980 грн.

Гейнер True-Mass 2640 гр BSN
Shaker BSN with metal ball (700 ml) red/grey
Cellmass 2.0 BSN 495 грамм
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)