с 9г до 18г Нд - вихідний

Mex Nutrition USA

Спортпіт Мекс Нутрішн в Україні

Mex Nutrition - сертифіковане спортивне харчування за доступними цінами. Вся лінійка спортивного харчування від Мекс Нутрішн виготовляється в США, в районі Нью-Йорка. Єдиний виняток це аксесуари. Виробництво аксесуарів розташоване в Пакистані.

Компанія займається виробництвом спортивних добавок з 2010 року. І за відносно короткий термін досягла вражаючих результатів, увійшовши до списку найпопулярніших брендів.

Чому спортивне харчування Мекс нутришн настільки популярне?

  • По-перше, при виробництві використовують інноваційні технології, найкращу сировину. Вся продукція відповідає високим стандартам якості, прийнятим у США.
  • По-друге, Mex Nutrition дотримується політики доступних цін. Значною мірою завдяки цьому компанія домоглася успіху відносно швидко. За це продукцію компанії люблять споживачі і ненавидять конкуренти.

Важливе поповнення команди

З 2014 року активну участь у розробці спортивних добавок бере знаменитий бодібілдер Флекс Віллер (Flex Wheeler). Флекс Віллер чотири рази вигравав конкурс Арнольд Класік, а також є триразовим срібним призером конкурсу Містер Олімпія.

Асортимент

Продукція компанії представлена в трьох лінійках, щоб кожен міг купити добавку, яка допоможе йому в досягненні спортивних цілей.

  1. Mex Muscle Excellence Pro Line — категорія добавок призначена для професійних спортсменів і для всіх, хто прагне до серйозних спортивних результатів. Це лінія добавок, яка дає змогу отримувати максимальне накачування м'язів і швидкий результат у тренуваннях. Продукти цієї лінії виробляються з високоякісних компонентів, які не тільки покращують ріст м'язів, а й сприяють загальному поліпшенню здоров'я.
  2. Mex Muscle Excellence Sport Line — добавки для любителів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Однією з найпопулярніших ліній Mex Sport Line є лінія для набору маси. Вона включає в себе різні протеїни і гейнери, які дають змогу збільшити м'язову масу і підвищити витривалість. Продукти цієї лінії вирізняються високим вмістом білка і вуглеводів, які необхідні для росту м'язів і їх відновлення після тренувань.
    Ця лінійка також має продукти для підвищення витривалості та поліпшення результатів тренувань. Включає в себе препарати, що містять амінокислоти, які прискорюють відновлення після фізичних навантажень, а також збільшують витривалість і покращують роботу м'язів. Всі продукти розроблені з використанням інноваційних технологій і сучасних інгредієнтів. Компанія також має свою власну лабораторію, де проводяться дослідження і тестування продуктів на якість і ефективність.

  3. Mex Muscle Excellence Fit Line — для тих, хто займається фітнесом. Це серія спортивного харчування, яку розробили спеціально для людей, які піклуються про своє здоров'я і фігуру. Продукти цієї лінійки допомагають набирати м'язову масу, знижувати відсоток жиру в організмі та підвищувати витривалість під час тренувань. Однією з головних переваг цієї серії є її висока якість. Кожен продукт Mex Fit Line проходить суворий контроль якості та сертифікацію, що гарантує його безпеку та ефективність. Ще однією перевагою серії є її доступність. Mex Fit Line пропонує широкий асортимент продуктів за доступною ціною, що дає змогу кожному піклуватися про своє здоров'я та фізичну форму.


Anabolic Pro (60 tabs) Mex Nutrition USA
Size Max Mex Nutrition USA

Size Max Mex Nutrition USA

..

2 250 грн.

American Standard Whey Mex Nutrition USA
Gain Pro (2,72 kg) Mex Nutrition USA
Pure Glutamine (454 g) Mex Nutrition USA
Carni Shot (20 x 70 ml) Mex Nutrition USA
ZMAA (120 caps) Mex Nutrition USA
Daily Sport (90 tabs) Mex Nutrition USA
Isolate Pro Mex Nutrition USA
Multi Pak Pro (30 pak) Mex Nutrition USA
Hydro Whey Pro (2,27 kg) Mex Nutrition USA
Crea-Tor Pro (2,72 kg) Mex Nutrition USA
Nitro Pro (180 tabs) Mex Nutrition USA
Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)