с 9г до 18г Нд - вихідний

Cloma Pharma

Cloma Pharma - американська фірма, яка вже дуже давно виробляє одні з найефективніших жироспалювачів у світі. На західному ринку продукція цієї фірми здобула неймовірну популярність завдяки своїй ефективності та унікальному складу. Спортивне харчування Cloma Pharma купити яке ви можете в нашому інтернет-магазині, виготовляється тільки з натуральних компонентів.

Виробники жироспалювачів Клома Фарма використовують як основний компонент так звану комбінацію ЕКА, а також інші компоненти рослинного походження.

До складу ЕКА входять такі компоненти:

  • Е-Ефедриноподібні речовини (екстракт ефедри + синефрин + йохімбін);
  • К-кофеїн;
  • А-попередник аспірину (витяжка з кори білої верби).

Кожен з цих компонентів володіє жироспалювальними властивостями, але при їх змішуванні в певних пропорціях ми отримуємо синергетичний ефект, що дає ще кращий результат.

Серед найефективніших препаратів лінійки можна виділити: Black spider 25 ephedra, Methyldrene, Asia Black, China white і спеціальні препарати Happy Pills, Methyldrene ATP. Ці добавки дуже популярні в бодібілдингу та інших видах спорту. Купити жироспалювачі клома фарма (Київ, Україна) дуже просто! Все що вам потрібно зробити - це оформити замовлення через сайт або зателефонувати нам по телефону прямо зараз.China white 25 ephedra Cloma Pharma
Methyldrene 25 Cloma Pharma
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)